امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21555
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 146
به گزارش فارس، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت الجزایری تاکید کرد که همبستگی ملت برادر الجزایر با ملت سوریه عمق بیداری قومی و عربی را نشان ...

به گزارش فارس، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئت الجزایری تاکید کرد که همبستگی ملت برادر الجزایر با ملت سوریه عمق بیداری قومی و عربی را نشان می‌دهد.
وی تصریح کرد که هویت قومی و عربی همچنان به عنوان منبع اصلی و دژ مستحکم حفظ ملت‌ها و ثبات در منطقه باقی خواهد ماند.
رئیس جمهور سوریه در این دیدار با تقدیر از مواضع ملت شجاع الجزایر ابراز اطمینان کرد که کشوری که یک میلیون شهید در تاریخ مبارزات آزادی خواهانه خود در برابر استعمار و مقابله با خشونت و افراط و تروریسم داده است، در کنار سوریه و شریفان امت عربی در دفاع از ارزش‌های اصیل عربی و کرامت عربی باقی خواهد ماند، حال شرایط هر قدر هم که می‌خواهد سخت باشد.
هیئت الجزایری در این دیدار شامل تعدادی از شخصیت‌های سیاسی وعلمی و مطبوعاتی این کشور به ریاست دکتر عبدالمجید حامدی بود.
خبرگزاری سانا گزارش داد که در این دیدار تازه‌ترین تحولات منطقه‌ای و عربی و روابط مستحکم ملت‌های سوریه و الجزایر مورد بررسی قرار گرفت.
اعضای هیئت الجزایری با ستایش از پایمردی ملت سوریه در مقابله با توطئه‌های خارجی علیه این کشور مقاوم عربی در منطقه تاکید کردند که ملت الحزایر در کنار سوریه ایستاده و از ملت سوریه در مقابله با این توطئه‌ها و به شکست کشاندن آنها حمایت می‌کنند.
این هئیت همچنین ابراز اطمینان کردند که سوریه و تمامی آزادگان ملت عربی بر نیروهای افراط و ترور و حامیان افراط گرای آنها پیروز خواهند شد و افرادی که به دنبال بهره‌برداری‌های سیاسی از دین هستند، نخواهند توانست ملت عربی را از آرمان حقیقی و مسایل عادلانه خود منحرف کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار