امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21574
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلبوم موسیقی «سفر خاموش» با بداهه نوازی پویان بیگلر و پژمان حدادی شهریور ماه  جاری توسط موسسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلبوم موسیقی «سفر خاموش» با بداهه نوازی پویان بیگلر و پژمان حدادی شهریور ماه  جاری توسط موسسه فرهنگی و هنری «هزار نغمه بسته نگار» به زودی منتشر می‌شود.

بیگلر آهنگساز و نوازنده تار با اعلام این خبر درباره جزئیات این اثر، گفت: در آلبوم بداهه نوازی «سفر خاموش» نوازندگی تار را برعهده دارم و پژمان حدادی نیز به عنوان نوازنده تنبک حضور دارند، این مجموعه به شکل کاملا بداهه نواخته شده و بدون هیچ تمرین و تصمیم از پیش تعیین شده‌ای در آواز ابوعطا اجرا شده است.

وی  افزود: این اثر تکیه بر هنر بداهه نوازی دارد و بدون تمرین و تصمیماتی که موسیقی را از اتفاقات و یگانگی لحظات دور می‌کند نواخته شده است.

پویان بیگلر خاطرنشان کرد: من همیشه به استقبال اتفاقات می‌روم تا طرح و برنامه؛ چون خودم را در آن لحظات بیشتر میابم و «سفر خاموش» داستان سفری است به مقصدی که برایت نامعلوم است ولی جذاب و حیرت انگیز با همسفری یگانه همراه می‌شود.

شایان ذکر است که پویان بیگلر آهنگساز و نوازنده تار و سه تار از شاگردان استادان داریوش طلائی و محمد رضا لطفی است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار