امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21580
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت کشتار مسلمان، مسیحیان و نیز اهانت به مقدسات بیانیه‌ای صادر کرد که در متن کامل آن آمده است: استکبار جهانی اکنون سلطه جبارانه‌اش را از فرامرزهای کشور گذشته و باورها و اعتقادات بشری را مورد تهاجم و تاخت قرار داده است و اهانت به مقدسات دینی به قصد تحریک احساسات و خشم میلیون‌ها دین باور از جمله ترفندهای اکنون استکبار جهانی است.

وی در این بیانیه افزوده است: اهانت به مقدسات اسلام و مسیحیت و با آن دیوانگانی چند به سوزاندن کتاب مقدس و آسمانی پرداختند و جهان را با خشم خود، شعله‌ور کردند. توطئه منفورستیز با دین باوران، طرحی جهانی و خانمانسوز است که اکنون به فصلی تازه رسیده است.

دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان در این بیانیه خاطرنشان کرده است: کشتار بی‌امان مسلمان اکنون به رهبران دینی مسلمانان و مسیحیان رسیده است، شیخ شحاته را در مصر سر می‌برند و در برابر دوربین‌های جهانی، روحانی مسیحی و سریانی‌های سوریه را با تیغ تیز سر می‌برند، در حالی که در ایران تمام ادیان توحیدی در صلح، برادری و برابری در کنار هم زندگی مسالمت‌آمیز دارند.

بت‌کلیا در ادامه این بیانیه تصریح کرده است:‌ جامعه جهانی آشوری‌ها، این کشتار بی‌امان و ظالمانه و جبارانه را محکوم می‌کند و از سازمان‌های جهانی مصرانه می‌خواهد که به این فاجعه خونین پایان دهند.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در پایان این بیانیه آورده است: به آتش کشیدن مساجد شیعیان و کلیساها، کشتار بی‌امان دین‌باوران مسلمان شیعی و مسیحی، ننگی است که برای همیشه تاریخ، بی‌نام انسان امروزی ثبت خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها