امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21582
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 103
غلامرضا بستان‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه در عصر حاضر و صنعتی شدن جوامع توجه به بهداشت روانی جامعه کار و ...

غلامرضا بستان‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه در عصر حاضر و صنعتی شدن جوامع توجه به بهداشت روانی جامعه کار و تولید برای داشتن جامعه‌ای توانمند و مولد اجتناب ناپذیر است، اظهار داشت: یکی از رویکرد‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جلوگیری از زیان‌های اقتصادی و لطمه به چرخه تولیدی، توسعه و گسترش فراگیر سطح دسترسی جامعه هدف که کارگران واحدهای تولیدی و بنگاه‌ها است.

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: در نظر گرفتن خدمات مشاوره‌ای و روان شناختی به منظور حفظ بهداشت روانی با هدف مصون سازی محیط‌های کاری از استرس‌های شغلی یکی از این برنامه‌ها است.

وی با اشاره به اینکه سلامت روان جامعه کارگری استان تهران در سه جامعه آماری ارزیابی خواهد شد، گفت: اعزام مشاوره و مددکار به بنگاه‌های اقتصادی جهت ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های کارگری به صورت رایگان و تاسیس و راه اندازی دو مرکز مشاوره روان‌شناختی در مناطق جم و کنگان در عسلویه از جمله این اقدامات است.

به گفته بستان منش، افزایش دانش ۱۲۰ نفر از بهداشت‌یاران کار در 8 کارگاه عمومی و تخصصی پیگیری شد.

وی از راه اندازی خط مشاوره تلفنی ویژه جامعه کار و تولید به شماره تلفن 9092301971 خبرداد و گفت: این خط در تمام روزهای هفته با حضور روانشناسان مجرب و کارآزموده خدمات ارائه می‌دهد.

بستان منش تاکید کرد: همچنین بسته‌های آموزشی با موضوع مهارت‌های زندگی برای کارگرن و مدیران منابع انسانی تهیه شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار