امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21585
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 160
به گزارش فارس به نقل از تک نیوز ورلد، تغییراتی که گوگل سال گذشته در سیاست‌های حریم شخصی خود به وجود آورده باعث شده تا کشورهای اروپایی به علت گیج ...

به گزارش فارس به نقل از تک نیوز ورلد، تغییراتی که گوگل سال گذشته در سیاست‌های حریم شخصی خود به وجود آورده باعث شده تا کشورهای اروپایی به علت گیج کننده بودن و پیچیدگی تغییرات مذکور از آنها انتقاد کنند. آنها معتقدند در این وضعیت نمی توان به حفظ حریم شخصی کاربرانی که نمی توانند در حین استفاده از گوگل داده های شخصی خود را حفظ کنند امیدوار بود.

دیروز انگلیس اولین کشوری بود که علنا از این تغییرات انتقاد کرد و خواستار پاسخ گویی گوگل شد و پس از آن آلمان هم از این که شرکت مذکور قصد دارد سیاست حریم شخصی یکسانی را در مورد همه خدمات خود اعمال کند به شدت انتقاد کرد.

علاوه بر این دو کشور چهار کشور دیگر اروپایی هم قصد دارند علیه گوگل به همین علت اقدام قانونی به عمل آورند. این کشورها شامل فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و هلند ماه گذشته و زودتر ازانگلیس و آلمان علیه گوگل وارد عمل شده اند. تحقیقات فرانسه در این زمینه به طور گسترده ای ادامه دارد و این کشور گوگل را صراحتا به نقض حقوق کاربران فرانسوی خود متهم نموده است.

البته گوگل تنها شرکت آمریکایی نیست که اروپایی‌ها آن را مورد توجه قرار داده اند، سیاست های حریم شخصی مایکروسافت هم از سوی اتحادیه اروپا زیر تیغ انتقاد قرار گرفته است. هر دو شرکت مدعی هستند برای رفع سوتفاهم ها با مقامات اروپایی همکاری می‌کنند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها