امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21589
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 206
ژاله فرامرزیان عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تحلیل و بررسی ...

ژاله فرامرزیان عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تحلیل و بررسی یازدهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری و همچنین اقبال مردم به شعار «اعتدال» پرداخت.

وی معتقد است گفتمانی که رئیس جمهور منتخب در ایام انتخابات برای خود انتخاب کرد گفتمانی اصلاح طلبی است و به گفته وی فارغ از هر نکته، موضوعی که باید به آن توجه داشت مطالباتی است که مردم خواهان آن هستند.

عضو انجمن روزنامه‌نگاران زن ایران ادامه داد: ضرورت حل مشکلات داخلی، بین المللی و همچنین تحقق آزادی‌های تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی مطالباتی است که مردم امروز به دنبال آن هستند.

فرامرزیان گفت: خیلی خوب است که هیچ کس احساس باخت نداشته باشد که همین مسئله سبب می‌شود تمام سرمایه‌های موجود برای توسعه و پیشرفت جمع شوند و به یکدیگر کمک کنند.

وی عدم تقابل جناح رای نیاورده در ماراتن انتخابات 92 را نکته مثبت ارزیابی و تصریح کرد: آقای روحانی گفتند که اعتدال‌گرا هستند یعنی هم به اصولگرایان و هم به اصلاح‌طلبان شبیه هستند. اما باز هم معتقدم همه باید به مطالبات مردم توجه کنند.

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: درخصوص آرایش سیاسی کابینه یازدهم، پیشنهاد ما به رئیس جمهور منتخب این بود که آقای روحانی مدیرانی انتخاب کنند که توانایی ارائه مطالبات و اجرای آن را داشته و مدیران اجرایی نیز فارغ از تفکر جناحی باشند.

فرامرزیان استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه های موجود در کشور خارج از تفکرات سیاسی را لازم دانست و خاطرنشان کرد: آقای روحانی باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند زیرا اداره کشور مستلزم یک حرکت موثر و همه جانبه است.

وی همچنین بر ضرورت استفاده از توانمندی‌های طیف اصولگرا در دولت یازدهم تاکید کرد و اظهار داشت: باید تمام توانایی کشور بسیج شوند و البته تعدادی از مردم نیز علاقه مند به جناح اصولگرا هستند و آن قشر نیز باید احساس کنند که در دولت جدید سهیم هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار