امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21596
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 77
محمد حسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: دانشجویان ...

محمد حسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: دانشجویان دوره روزانه در دوران میهمانی و انتقال ملزم به پرداخت شهریه مطابق تعرفه دانشجویان نوبت دوم به مقصد هستند.

وی افزود: دانشجویان دوره روزانه متقاضی انتقال، در صورت دارا بودن نمره قبولی در دوره روزانه در مقصد، از پرداخت شهریه معاف هستند.

یوسفی در ادامه با اشاره به الزام پرداخت شهریه دانشجویان نوبت دوم در طول دوره میهمانی مبنا و میهمانی خاطرنشان کرد: دانشجویان نوبت دوم در طول دوره میهمانی مبنا و میهمانی، ملزم به پرداخت شهریه ثابت به مبدا و کل شهریه ثابت و متغیر به مقصد هستند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل همچنین تاکید کرد: دانشجویان موسسات غیر دولتی در طول دوره در تمام حالت‌های میهمانی ملزم به پرداخت شهریه ثابت و متغیر ( متناسب با واحدهای اخذ شده در مقصد) به موسسه مبدا و پرداخت شهریه متغیر به موسسه مقصد هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار