امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21606
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 79
رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هفته گذشته جلسه خوبی بین اعضای شورای سوم و همچنین منتخبان مردم در شورای چهارم ...

رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هفته گذشته جلسه خوبی بین اعضای شورای سوم و همچنین منتخبان مردم در شورای چهارم برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه هر یک از منتخبان به صورت مختصر توضیحاتی در خصوص سوابق کاری خود ارائه کردند.

وی تصریح کرد: دومین جلسه منتخبان مردم در شورای چهارم و اعضای شورای سوم هفته جاری (سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

حافظی بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است جلسات منتخبان در شورای چهارم هر هفته برگزار شود ضمن اینکه مهدی چمران ریاست این جلسات ار به عهده دارد.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم خاطرنشان کرد: در جلسات بعدی و هر چقدر نزدیک‌تر به زمان فعالیت رسمی شورای چهارم خواهیم شد مباحث مهمتری از جمله انتخاب رئیس شورا و شهردار تهران مطرح خواهد شد که در این زمینه نیز برنامه‌هایی پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: برای انتخاب شهردار تهران شاخص‌هایی تدوین خواهد شد و  شهردار بر اساس این شاخص‌ها انتخاب می‌شود و اگر شهردار بر اساس این شاخص‌ها تعیین شود مورد حمایت دو گروه سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار