امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21607
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم افتتاح باشگاه هوانوردی براق گفت: ورزش در واحدهای نظامی و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم افتتاح باشگاه هوانوردی براق گفت: ورزش در واحدهای نظامی و انتظامی اهمیت ویژه‌ای دارد برای مثال ما ورزش راپل را در آموزش‌های نظامی داریم که شاید حتی در زمان جنگ از آن استفاده نشود. اما اساسا این ورزش برای افزایش و تقویت اعتماد به نفس و همچنین تقویت جسمانی نیروها اهمیت دارد.

وی در ادامه گفت: اعتماد به نفس بسیار مهم است و انسان وقتی خود را باور کند بسیاری از استعدادهای بالقوه او به فعلیت می‌رسد.

فرمانده ناجا در ادامه در خصوص اهمیت ورزش‌های هوایی در نیروهای مسلح گفت: این نوع ورزش‌ها نمایانگر فتح حرفه‌ای در نیروهای مسلح است. که برای ارتقاء سطح سازمان بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: کاربرد ورزش‌های هوایی بسیار کم است و در شرایط خاص شاید تنها در تخلیه بار از آن استفاده شود و این در حالی است که در مناطق ناامن، انتقال نیرو از طریق چتر ممکن نیست و معمولا در مناطق کم ریسک از این نوع مهارت استفاده می‌شود و وجود این نوع مهارت در نیروهای نظامی قله‌ای است برای حرفه‌ای بودن و نشان‌دهنده سطح حرفه‌ای است و نشان می‌دهد که یگان‌های نظامی از مرحله‌ بالایی برخوردار هستند و زیرساخت‌های آماده‌ای در این خصوص دارد.

سردار احمدی مقدم در ادامه افزود: در نیروی انتظامی واحد دیگری مانند رهایی‌گروگان‌ داریم که حتی در کشورهای بزرگ هم با همه تبلیغاتی که می‌کنند و نمایش‌هایی که می‌دهند در میدان عمل در این خصوص شرایط خوبی ندارند.

وی در ادامه افزود: واحدهای دیگری مانند پرورش سگ مواد‌یاب در نیروی انتظامی برپا گردیده که کار بسیار بزرگی است و برخلاف ظاهر ساده‌ای که دارد کار پرورش این سگ‌ها بسیار مهم است که در حال حاضر سگ پرورش‌یافته‌ای در کشور ما حدود 45 تن مواد مخدر در عملیات‌های مربوطه کشف کرده است که معادل با کشفیات چند سال برخی کشور‌ها است.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین گفت: ما در هواناجا جزو رتبه‌های برتر جهان هستیم و نیروی انتظامی پرواز در شرایط سخت و شرایط تاریکی شب را به راحتی انجام می‌دهد که همه اینها جلوه‌هایی از حرفه‌گرایی یک سازمان است.

وی در خصوص اهمیت به ورزش‌های هوایی گفت: این ورزش در نیروهای مسلح امری بدیعی بوده و ما به دنبال عمومیت‌بخشی و استفاده از استعدادهای جوانان در این حوزه هستیم.

سردار احمدی‌مقدم افزود: این ورزش ورزش گرانی است و برای حفظ مهارت‌های خودمان در این ورزش و همچنین ارتباط پلیس با جامعه مخصوصا جوانان که علاقمند به ریسک‌پذیری هستند این باشگاه افتتاح گردیده است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری در این باشگاه گفت: قصد داریم با آموزش جوانان علاقمندان در کارهای انتظامی و امدادی پلیس از ظرفیت افتخاری پلیس در میان جوانان زبده و علاقمند به این رشته استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت: انضباط، معنویت، پشت‌کار، سازماندهی و تدارکات تجهیزات اسباب توفیقات در ورزش است و انشاء‌الله با استفاده از این امکانات توفیقاتی برای کشورمان کسب شود. برای حفظ کشور خیلی تلاش شده است که اکنون ایران در نگاه جهان جزیره امنی شده است و این امنیت حاصل تلاش شبانه‌روزی نیروهای عظیمی در کشورمان است که هر روز نیز شاهد رشد این امنیت هستیم.

اتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها