امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21614
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 246
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار کرمی فرمانده یگان ویژه ناجا در مراسم افتتاح باشگاه هوانوردی براق گفت: امروز این باشگاه با عنوان براق که نام ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار کرمی فرمانده یگان ویژه ناجا در مراسم افتتاح باشگاه هوانوردی براق گفت: امروز این باشگاه با عنوان براق که نام پرنده‌ای است که پیامبر با آن به معراج رفته فعالیت خود را آغاز کرد.

وی در خصوص ورزش‌های هوایی گفت: این ورزش در کشور ما بسیار جوان است و برای تقویت این ورزش لازم بود که نیروهای مسلح با امکاناتی که در دست دارند پیش قدم شوند.

سردار کرمی گفت: در این ورزش به علت کمبود امکانات آموزش آن شاهد تلفات زیادی از طرف کسانی که به صورت آزاد اقدام به این ورزش می‌کردند بوده‌ایم. که در این باشگاه امکانات برای آموزش مهیا شده است تا از این مسئله جلوگیری شود.

فرمانده یگان ویژه ناجا در خصوص تجهیزات مهیا شده در باشگاه هوانوردی براق گفت: 40 عدد چتر سقوط آزاد، 15 دستگاه پاراموتور، 40 دستگاه پاراگلایدر و چندین دستگاه قایق برای ورزش‌های آبی و پروازی در نظر گرفته شده است.

کرمی در ادامه گفت: اساسنامه ورزشی این باشگاه به انجمن ورزش‌های هوایی ارسال شده است و در حال حاضر ما این توانمندی را داریم که این ورزش را در سراسر کشور توسعه بدهیم.

وی در خصوص اهداف این باشگاه گفت: این باشگاه با اهداف حرفه‌ای شدن ورزش‌های هوایی، به روز شدن دانش ورزشکاران و اساتید و مربیان این رشته، بروز کردن تجهیزات ورزش‌های هوایی و ایجاد فضای رقابت در ورزش‌های هوایی با تشکیل تیم‌های حرفه‌ای در این ورزش است.

سردار کرمی افزود: این باشگاه به خانواده‌های نیروهای مسلح و همچنین خانواده معظم شهدا خدمات در خصوص ورزش‌های هوایی ارائه خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار