امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21622
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از پولی‌گون، کیفیت گرافیکی در دستگاه‌های الکترونیکی همراه به گونه‌ای پیشرفت خواهد کرد که به گفته "فرانک گیبو"(Frank Gibeau) مدیر ...

به گزارش فارس به نقل از پولی‌گون، کیفیت گرافیکی در دستگاه‌های الکترونیکی همراه به گونه‌ای پیشرفت خواهد کرد که به گفته "فرانک گیبو"(Frank Gibeau) مدیر مرکز EA Labels در آینده شاهد آن خواهیم بود که کیفیت گرافیکی این محصولات از نسل کنونی کنسول‌های بازی هم بهتر شود.

گیبو در این خصوص توضیح داد: «در آینده نزدیک، موج بعدی رایانه‌های لوحی و تلفن‌های همراه به گونه‌ای خواهد بود که کیفیت گرافیکی آن‌ها با کنسول‌های بازی Xbox 360  مایکروسافت و PS3 سونی برابری می‌کند».

او همچنین اظهار داشت: «برخی از موتورهای گرافیکی که این روزها در کنسول‌های بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند با اندکی اصلاح می‌توانند در نسل آتی رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند به کار گرفته شوند. ما از هم‌اکنون خود را برای چنین محصولاتی آماده می‌کنیم».

این جهش جدید در دنیای گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی به این معنی خواهد بود که تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای باید به دنبال نسل جدید این قبیل محصولات برای دستگاه‌های الکترونیکی همراه باشند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار