امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21633
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 108
صادق هویدی رئیس هیئت سرمایه گذاری استان واسط عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عراق اظهار داشت: بخش بهداشت ...

صادق هویدی رئیس هیئت سرمایه گذاری استان واسط عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عراق اظهار داشت: بخش بهداشت عراق به ویژه در استان واسط نیازمند ساخت بیمارستان و کارخانه های ساخت دارو با سرمایه گذاری شرکت های تخصصی ایرانی است زیرا ایران در این خصوص از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند.

وی تاکید کرد که با توجه به نیاز فراوان عراق به خدمات بهداشتی و دارویی باید سرمایه گذاری در این خصوص  مورد توجه قرار گیرد.

هویدی تصریح کرد: دلیل اصلی استقبال از شرکتهای ایران برای سرمایه گذاری در بخش بهداشتی و دراویی در عراق این است که ایران و عراق روابط اقتصادی محکم و روبه رشدی دارند به اضافه اینکه عملکرد شرکتهای ایرانی کاملا مورد اعتماد است.

وی در ادامه گفت: استان واسط به دلیل نزدیکی با ایران از ویژگی خوبی برای سرمایه گذاری شرکتهای ایرانی برخوردار است ضمن اینکه شرکتهای ایرانی نیز برای سرمایه گذاری در بخش بهداشت عراق با توجه به اجاره بها و مشوق های سرمایه گذاری، امتیازات خوبی دارند.

سعید سلامت نماینده شرکت ایرانی کاوان نیز اعلام کرد که شرکت کاوان برای فعالیت در استان واسط مصمم است و شرایط سرمایه گذاری برای آن فراهم است و قرار است بررسی های تکمیلی در خصوص پروژه سرمایه گذاری در واسط صورت گرفته و به طور رسمی اعلام شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها