امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21649
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «جیهان»، «حسین عونی موتلو» فرماندار استانبول اعلام کرد که نیروهای امنیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «جیهان»، «حسین عونی موتلو» فرماندار استانبول اعلام کرد که نیروهای امنیتی این شهر، به هیچ گروهی اجازه نمی‌دهند که به طور غیرقانونی در میدان تقسیم تحصن کنند.

این درحالی است که عصر دیروز برخی گروه‌ها خواستار برگزاری تظاهرات در میدان تقسیم در اعتراض به سیاست‌های آنکارا شده بودند.

موتلو تاکید کرد که این فراخوان‌ها برای تحصن در میدان تقسیم، مخالف قانون است و نیروهای پلیس با قاطعیت با این تلاش‌ها برای ناامن کردن کشور، مقابله می‌کنند.

وی افزود: نیروهای امنیتی در ابتدا، به تمام تجمع‌کنندگان در میدان تقسیم هشدار می‌دهند و اگر طی مدتی مشخص، آنها میدان را تخلیه نکنند، متوسل به زور خواهند شد.

فرماندار استانبول در صفحه شخصی‌اش در «فیسبوک» نوشت که امروز یکشنبه، پارک گیزی برای عموم باز خواهد شد.

در پی تظاهرات‌ها و اعتراض‌های مردمی در استانبول به پروژه ساخت و ساز در پارک گیزی، این پارک بسته شده بود و شهرداری نیز از این فرصت استفاده کرد تا طرح‌هایی را برای زیباسازی این پارک مانند کاشت گل در محوطه آن، اجرایی کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار