امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21661
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الیور استون» روز گذشته در مراسم تجلیل‌اش برای چندمین بار پیاپی «ادوارد اسنودن»، افشاگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الیور استون» روز گذشته در مراسم تجلیل‌اش برای چندمین بار پیاپی «ادوارد اسنودن»، افشاگر برنامه جاسوسی دولت اوباما از مردم دنیا، را یک قهرمان واقعی نامید و بار دیگر رئیس‌جمهور آمریکا مورد انتقاد شدید قرار داد.

«استون» گفت: اوباما نه تنها به تغییرات فکر نمی‌کند بلکه در استفاده از فن‌آوری استراق سمع دنباله‌رو سبک و سیاق دولت بوش بوده است، سیاست‌هایی که اوباما در پیش گرفته به معنای واقعی مشمئزکننده است.

این کارگردان برنده اسکار افزود: اسنودن برای من یک قهرمان است زیرا او رازهایی را که همه ما حق داریم بدانیم برایمان افشا کرده است، باید با آغوشی گرم از او استقبال شود و به او پیشنهاد پناهندگی شود ولی متاسفانه او جایی برای پنهان شدن ندارد چون آمریکا تمام این کشورها را ترسانده است، همه در دنیا به شدت تحت فشار دولت آمریکا هستند، آمریکا همچون برادری بزرگتر با آنها رفتار می‌کند.

وی در ادامه تاکید کرد: آنچه که ما امروز به شدت به آن نیاز داریم این است که کشورها به ما نه بگویند، رفتارهای مستبدانه ما دنیا را خطر انداخته است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها