امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21665
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 92
مهدی مظفری ساوجی شاعر و نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر خود اظهار ...

مهدی مظفری ساوجی شاعر و نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر خود اظهار داشت: کتابی درباره «مهدی اخوان ثالث» در دست انتشار است.

به گفته وی، این اثر 35 گفت‌وگو در مورد اخوان ثالث را شامل می‌شود. بخشی عمده‌ای از گفتگوها انجام شده و بخش دیگر در دست اقدام است.

مظفری ساوجی ضمن اشاره به این مصاحبه‌ها از آنچه انجام شده خبرداد و افزود: محمد حقوقی، رضا سیدحسینی، رضا براهنی، اسماعیل خویی، سیمین بهبهانی، مرتضی کاخی، محمدعلی اسلامی ندوشن، بها‌الدین خرمشاهی، ابراهیم گلستان، مسعود کیمیایی، احسان نراقی، مفتون امینی، جواد مجابی، عنایت سمیعی، بقایی ماکان و... از جمله افرادی هستند که مصاحبه‌هایی با آنها انجام داده‌ام و این کار همچنان ادامه دارد.

این شاعر در ادامه به آنچه قرار است انجام شود هم اشارتی کرد و بیان داشت: قرار است گفت‌وگوهایی را با هوشنگ ابتهاج، محمود دولت‌آبادی، شفیعی کدکنی و... انجام دهم.

مظفری در پایان این اثر را کاری مستند خواند و از تکمیل آن در آینده نزدیک خبرداد.

از آثار این نویسنده می‌توان به «قصه انسان و پایداری‌اش: شناخت نامه ایران درودی»، «گفت‌وگو با نجف دریابندری»، «پشت صحنه آبی: گفت‌وگو با اکبر رادی»، «شناختنامه مسعود کیمیایی» (مجموعه 2 جلدی) و... اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار