امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21674
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 249
مهدی عظیمی میرآبادی معاون فعالیت‌های  سازمان سینمایی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فراهم کردن شرایط برای قانونی شدن صنوف پس از اتمام  ...

مهدی عظیمی میرآبادی معاون فعالیت‌های  سازمان سینمایی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فراهم کردن شرایط برای قانونی شدن صنوف پس از اتمام  فعالیت هیئت ساماندهی صنوف سینمایی گفت: با توجه به اتمام فعالیت هیئت ساماندهی صنوف سینمایی و براساس نامه‌ای که آقای شمقدری ارایه داند معاونت فعالیت‌ها آمادگی لازم برای دریافت تقاضای قانونی شدن صنوف را دارد. دوستان می‌توانند مدارک لازم جهت قانونی شدن صنوف‌شان را به سازمان سینمایی ارایه دهند تا مراحل ثبت قانونی آن‌ها انجام شود.

وی در ادامه درباره مدارک لازم برای ثبت قانونی گفت: سه نفر از اعضای صنوف می‌توانند به عنوان هیئت موسس به سازمان سینمایی (اتاق 217) مراجعه کنند و درخواست ثبت قانونی شدن را ارایه دهند و اساسنامه نمونه را دریافت کرده و پس از تکمیل و ارائه آن از سازمان سینمایی رسید دریافت کنند.

عظیمی در ادامه توضیح داد: پس از دریافت  اساسنامه  نمونه ، اساسنامه خود را با اساسنامه نمونه تطبیق دهند و مراحل قانونی شدن را  طی کنند. دوستان تلاش کنند تا فرصت باقی‌مانده  صنف خود را قانونی نمایند و مجمع عمومی را تشکیل داده و اعضای شورای مرکزی را معرفی کنند.

وی در خاتمه تاکید کرد: صنوف پس از دریافت رسید از سازمان سینمایی در واقع مجوز ورود به مجمع عمومی اصناف قانونی را خواهند داشت و می‌توانند در این  مجمع عمومی شرکت کنند. تلاش می‌کنیم تا عزیزان بتوانند با حداکثر اعضای صنوف خود در مجمع حاضر شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها