امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21679
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از «حمید شانفرده» رئیس انجمن بین‌المللی کامیون‌داران گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از «حمید شانفرده» رئیس انجمن بین‌المللی کامیون‌داران گفت: کامیون‌داران در شهر هاتای واقع در جنوب ترکیه به خصوص آنهایی که با خط حمل و نقل سیستم RO-RO  فعالیت می‌کنند، طی هفته گذشته تحت تاثیرات منفی حوادث مصر بوده‌اند.

وی افزود که حدود 300 کامیون در بندر اسکندرون ترکیه در سواحل دریای مدیترانه منتظر هستند و 132 کامیون نیز در بند پورسعید با محموله کالاهایی از کشورهای عربی، منتظر حرکت به سمت ترکیه هستند.

از سوی دیگر «احمد یوموشاک» یکی از مدیران شرکت‌های باربری در شهر الریحانیه از توابع ایالت هاتای نیز اظهار داشت که توقف فعالیت در گذرگاه باب الهوا واقع در بین ترکیه و سوریه باعث شده است که آنها از جاده جایگزین یعنی خط انتقال دریایی با سیستم RO-RO استفاده نمایند که از طریق آن کامیون‌ها با کشتی‌های بزرگ باربری از ترکیه انتقال داده می‌شود و محموله‌های خود را در بنادر مصر تخلیه می‌کنند و پس از آن راننده‌های کامیون‌ها مسیر خود را از طریق زمینی ادامه می‌دهند.

یوموشاک تصریح کرد که راه جایگزین طولانی‌ترین و پر مشقت‌ترین راه است اما حوادث جاری مصر نیز باعث توقف کامل این حمل و نقل شده است که همین امر  باعث فاسد شدن بسیاری از کالاها خواهد شد بویژه اینکه برخی از کامیون‌ها حامل سبزیجات و میوه‌های تازه هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها