امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21702
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سید مرتضی بختیاری در این دیدار با اشاره به گستردگی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سید مرتضی بختیاری در این دیدار با اشاره به گستردگی و حساسیت جایگاه و فعالیت قوه قضاییه، تشکیل معاونت امور استان‌های بسیج قوه قضاییه را گامی کلیدی و لازم بر شمرد.

سرهنگ توحیدلو فرمانده اسبق بسیج قوه قضاییه نیز در سخنانی، ضمن تشکر از تلاش و جدیت اعضای پایگاه بسیج وزارت دادگستری، موفقیت این پایگاه را مرهون همت و همکاری و حمایت مدیران این مجموعه دانست.

در این جلسه عطار زاده، فرمانده بسیج قوه قضاییه با تقدیر از وزیر دادگستری و اعضای شورای فرماندهی پایگاه، از بحث تغییر و تدوین ساختار بسیج قوه قضاییه و گرایش به حوزه محوری در این بخش خبر داد.

وی با اشاره به تلاش برای تشکیل معاونت امور استان‌های بسیج قوه قضاییه که برنامه کارشناسی آن از آذرماه سال 91 در دست بررسی است گفت: تلاش بر این است تا نقش بسیج قوه قضاییه در سایر استان‌ها صرفا نقشی هماهنگ کننده و نظارتی ـ حمایتی بوده و ماموریت‌ها از طریق سپاه مناطق و استان‌ها به پایگاه‌ها ابلاغ شود.

عطار زاده با اشاره به تصویب و ابلاغ بودجه سال 91 بسیج قوه قضاییه گفت: تلاش بر این است تا ساختار بسیج قوه به صورت مدون و تشکیلاتی طراحی و نظام‌مند شود.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه طرح صالحین، بحث آموزش و امر به معروف و نهی از منکر و مواردی از این دست را از برنامه های مهم و در دست اقدام بر شمرد.

همچنین در ادامه الوندی، فرمانده پایگاه بسیج حضرت ولی عصر(عج) وزارت دادگستری با اشاره به موفقیت‌ها و برنامه‏های رو به رشد این پایگاه، یکی از عوامل توفیق و شکوفایی آن را حمایت بی شائبه و بسیجی بودن تمام عیار وزیر دادگستری بر شمرد.

الوندی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه از 132 عضو این پایگاه 97 نفر اعضای عادی و 35 نفر بسیجیان فعال است افزود: شاخص فعالیت‌های این پایگاه برگزاری اردوی راهیان نور بوده که در این زمینه برنامه‌هایی در دست انجام است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها