امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2171
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 249
به گزارش فارس به نقل از تک اینوستور، در حالی که مدتهاست بازار فناوری اطلاعات بر روی محصولات همراه و کلود متمرکز شده مایکروسافت بسیار دیر برای تغییرات ...

به گزارش فارس به نقل از تک اینوستور، در حالی که مدتهاست بازار فناوری اطلاعات بر روی محصولات همراه و کلود متمرکز شده مایکروسافت بسیار دیر برای تغییرات سازمانی و همراه شدن با این تحولات اقدام کرده است.

درآمد مایکروسافت در سه ماهه اول سال 2013 برابر با 20 میلیارد دلار بوده که اگر چه نسبت به سال قبل از آن 18 درصد افزایش یافته، اما این رشد در برابر رشد درآمدی 30 درصدی گوگل امیدوارکننده به نظر نمی رسد.

در این میان درآمد واحد تجاری مایکروسافت تنها 8 درصد رشد یافته است و واحد ابزار این شرکت هم از رشد درآمد 11 درصدی خبر داده است.  همچنین عرضه ویندوز 8 درآمد واحد ویندوز مایکروسافت را 23 درصد افزایش داده و درآمد واحد خدمات آنلاین این شرکت هم 18 درصد بیشتر شده است.

مایکروسافت می گوید از ماه جاری ارائه خدمات کلود را توسعه خواهد داد تا در عرصه رقابت با رقبا عقب نیفتد. حضور قوی تر در بازار تبلت ها برای گنجاندن ویندوز 8 در این محصولات هم از سوی مایکروسافت در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/ک
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها