امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21712
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 274
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این مدارس که شامل 8 کلاس درسی است و در روستاهای کمتر توسعه یافته هلشی و مهدی آباد ساخته شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این مدارس که شامل 8 کلاس درسی است و در روستاهای کمتر توسعه یافته هلشی و مهدی آباد ساخته شده است، امروز رسما افتتاح شدتا در سال جدید تحصیلی مورد بهره برداری قرار گیرد.

براساس رهنمودهای حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب توجه ویژه به توسعه فضاهای آموزشی به عنوان مکمل فعالیت‌های کارآفرینی در روستاها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از سال 86 در دستور کار بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قرارگرفته است.

با افتتاح این دو مدرسه، شمار مدارس ساخته شده توسط بنیاد برکت طی سال های اخیر در مناطق محروم کشور به 214 مدرسه شامل 920 کلاس درس رسید.

مبلغ 5 میلیارد و 120 میلیون ریال از هزینه های ساخت این دو مدرسه توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) تامین شده است.

این دو مدرسه جمعا 630 متر مربع بنا دارد و از 2525 متر مربع محوطه سازی استاندارد برخوردار است تا مناسب ترین شرایط را برای تحصیل کودکان این روستاها فراهم آورد.

بنیاد برکت وابسته به ستد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تلاش می کند براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ساخت مدارس برکت را تا یک هزار مدرسه در 1000 روستا و منطقه محروم کشور به تناسب نیاز، افزایش دهد که این هدف در سال های گذشته با جدیت دنبال شده است.

ساخت مدارس برکت با حمایت مالی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته کشور ، تحولی اساسی و امیدوارکننده را در میان ساکنان این مناطق بوجود آورده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها