امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21713
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 98
غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه و شروط مجلس برای وزرای پیشنهادی، اظهار داشت: بنده نامه تقاضای بررسی خارج از نوبت و با اولویت طرح مذکور در صحن علنی را آماده کرده‌ام.

وی افزود: روز یکشنبه هفته آینده که مجلس پس از دو هفته تعطیلات تابستانی، تشکیل جلسه علنی خواهد داد، نسبت به جمع‌آوری امضا از نمایندگان برای این نامه اقدام می‌کنیم، پس از آنکه بیش از 50 نفر از نمایندگان نامه مذکور را امضا کردند، این تقاضا در صحن علنی مطرح می‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با تأکید بر اینکه ما به دنبال ایجاد محدودیت نیستیم، گفت: ما به دنبال افزایش کارآمدی و تخصص در کابینه دولت آینده هستیم.

کاتب اضافه کرد: احتمالاً همان روز یکشنبه هفته آینده تقاضای بررسی خارج از نوبت طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه در صحن علنی مطرح می‌شود.

وی در خاتمه درباره نظر مجموعه دولت جدید در زمینه طرح مذکور گفت: نظرات افراد مختلف است اما علی عسکری معاون پارلمانی مجمع تشخیص مصلحت نظام با این طرح موافق است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها