امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21728
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن زارعی با اشاره به گسترش فعالیت سمن‌های تخصصی گفت: برای ساماندهی و نظارت بیشتر به موضوعات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن زارعی با اشاره به گسترش فعالیت سمن‌های تخصصی گفت: برای ساماندهی و نظارت بیشتر به موضوعات و مباحث سمن های تخصصی در نظر داریم به پیشنهاد خود سمن‌ها یک شورای مشورتی از درون خود این دوستان تشکیل دهیم.

وی ادامه داد: مدلی که در حال حاضر داریم یک گروه مرجع محتوایی است که کار رصد، نظارت و ارزیابی سمن‌ها را انجام می‌دهد، در نظر داریم این مدل را به شورای مشورتی ارتقا دهیم.

وی افزود: با شناسایی و رصدی که در این دوره‌ها از سازمان‌های مردم نهاد انجام می‌شود از ظرفیت و توانایی سمن‌های تخصصی در کارها و فعالیت‌های وزارتخانه استفاده می‌کنیم و الگوهای موفق به استان‌ها و دستگاه‌های دیگر معرفی می‌شوند.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان ادامه داد: سمن‌های تخصصی در موضوعات مختلف می‌توانند با وبلاگ‌هایی که ایجاد می‌کنند، محتوایی را که در این دوره‌ها فرا می‌گیرند در قالب موضوعات مختلف در معرض دید و استفاده دیگر جوانان در استان‌ها قرار دهند.

زارعی در خصوص نحوه و شیوه آموزش در دوره‌های توانمندسازی جوانان افزود: این دوره‌ها و آموزش‌ها سر خط‌ هایی است که در موضوعات مختلف به سمن‌های تخصصی هر یک از حوزه‌ها آموزش داده می‌شود و در کنار آن کلیات و مباحثی مطرح می‌شود که پس از آن خود سمن‌ها با توجه به تخصص و علاقه خود این موضوعات را دنبال می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها