امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2173
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 271
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، محمود رسولی‌نژاد ‌میزان بدهی شرکت نفت را 290 میلیارد ریال عنوان کرد و ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، محمود رسولی‌نژاد ‌میزان بدهی شرکت نفت را 290 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این میزان بدهی مربوط به سه سال 89، 90 و 91 است.

رسولی‌نژاد شرکت نفت و شرکت‌های هواپیمایی را از جمله بدهکاران به شرکت فرودگاه‌های کشور برشمرد و افزود: شرکت فرودگاه‌ها یک شرکت درآمد هزینه‌ای است و تمام هزینه‌های راهبردی‌ فرودگاه‌های کشور، هزینه‌های نگهداری، انرژی و مشابه آن را از محل درآمدهای خود تأمین می‌کند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: شرکت‌های هواپیمایی دارای شخص حقوقی مستقل بوده و بدهی شرکت‌های هواپیمایی به شرکت نفت هیچ ربطی به شرکت فرودگاه‌های کشور ندارد.

رسولی‌نژاد با اشاره به جلسه اسفند ماه گذشته که با حضور ضیغمی معاون وزیر نفت برگزار شد، گفت: برای پرداخت بدهی شرکت نفت به شرکت فرودگاه‌های کشور، معاون وزیر نفت متعهد شد تا نسبت به پرداخت مطالبات شرکت‌های فرودگاه‌های کشور اقدام و نتیجه را اعلام کند.

بنابراین گزارش طبق اعلام شرکت فرودگاه‌ها، چندی پیش مصطفی کشکولی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، طی مصاحبه‌ای در مورد بدهی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به شرکت فرودگاه‌های کشور گفته بود: «ما همیشه از مشتریان‌ خود طلبکاریم نه بدهکار».

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها