امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2174
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 211
امیر فارسی‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس اظهارداشت: پیروزی ...

امیر فارسی‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس اظهارداشت: پیروزی اصولگرایان فقط با داشتن یک نامزد محقق می‌شود و بهتر آن است که نامزد نهایی با تعامل شایسته، ‌تمامی ظرفیت نامزدهای مطرح را به توان خود بیافزاید تا مردم با دلی آرام و بدون نگرانی از اختلافات محتمل، به نامزد اصلح اصولگرایان و تیم همراه وی رأی دهند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح‌ کرد: تحقق این مهم،‌ تجمیع سلایق را موجب می‌شود و ضمن ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و زمینه‌سازی حضور همه نگرش‌ها،‌ اطمینان حضور نامزد مورد علاقه هر طیف در خدمتگزاری به نظام در ترکیب دولت آینده را رقم خواهد زد.

فارسی نژاد در پایان تأکید کرد: آنچه در این برهه زمانی مهم است کنار گذاشتن اختلافات جزئی در رفتارهای سیاسی مابین نامزدهاست، شایسته است نامزدها با واقع نگری هر چه زودتر، به فردی که بتواند حماسه اقتصادی و سیاسی را رقم بزند برسند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار