امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21764
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی قرآن، «صدای ربنا» ویژه برنامه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی قرآن، «صدای ربنا» ویژه برنامه افطار ماه مبارک رمضان در استقبال از این ماه مبارک از فردا دوشنبه 17 تیرماه از شبکه رادیویی قرآن به گوش جان روزه‌داران می‌رسد.

گروه مناسبت‌های ویژه برنامه‌های رادیو قرآن، «صدای ربنا» را برای زمان افطار روزه‌داران برگزید تا هر روز ساعت 19:30 الی 21 روی طول موج این شبکه رادیویی همراه شنوندگان این شبکه رادیویی باشد.

«صدای ربنا» با بخش‌های گوناگونی چون گزارش، دعای روز، دعای افتتاح، نمایش رادیویی، مسابقه ویژه ماه مبارک رمضان، مستند گزارشی از آداب و رسوم نواحی مختلف کشور در ماه مبارک رمضان، ارتباط با بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و بخش‌های دیگر پخش می‌شود.

در بخش کارشناسی این برنامه  فضیلت‌ها و ارزش روزه‌داری با استناد به آیات الهی، نگاهی به توبه و استغفار در این ماه و بیان صبر و مقاومت و اهمیت آن و توجه به امانتداری برای شنوندگان مطرح می‌شود.

سه ترتیل قرآن ماه رمضان امسال در رادیو قرآن

همچنین در برنامه پخش ترتیل‌های قرآن در ماه مبارک رمضان از سوی شبکه‌ رادیویی قرآن، شنوندگان می‌توانند از اولین روز ماه مبارک رمضان ساعت 11:05 تلاوت ترتیل یک جز قرآن کریم را با صدای «محمدحسین سبزعلی» به مدت 70 دقیقه بشنوند.

بر اساس این گزارش، برنامه ترتیل یک جز قرآن هر روز ساعت 18 به مدت یک‌ساعت با تلاوت «محمدحسین سعیدیان» از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.

علاوه بر این، برنامه ترتیل قرآن به همراه ترجمه و درک مفاهیم قرآنی و تدبر در آیات نیز ساعت 24 به مدت 120 دقیقه با تلاوت «خلیل الحصری»، ترجمه «استاد فولادوند» و با صدای «اسماعیل قادرپناه» تقدیم شنوندگان می‌شود.

علاقه‌مندان به همراهی و ختم قرآن کریم در ماه مبارک رمضان می‌توانند در ساعات اعلام شده، شنونده رادیو قرآن بر روی موج FM ردیف 100 مگاهرتز باشند.

انتهای پیام/م.خ
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها