امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2177
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 252
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، اصغر ریاضتی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با حمایت‌های انجام گرفته از سوی ریاست مجمع شرکت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، اصغر ریاضتی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با حمایت‌های انجام گرفته از سوی ریاست مجمع شرکت فاضلاب تهران، مسئولان و با تلاش تمامی کارشناسان مشاوران و پیمانکارن و تامین اعتبار مورد نیاز طرح، بیش از 650 کیلومتر شبکه در مناطق مختلف شهر تهران اجرا شد که این عملکرد تاکنون در صنعت آب و فاضلاب کشور بی نظیر است.
وی با بیان اینکه تا پیش از این بیشترین حجم اجرای شبکه در سال 90 معادل 504 کیلومتر بوده گفت: با احتساب عملکرد امسال، میزان اجرای شبکه فاضلاب از آغاز طرح به رقم 4 هزار و 540 کیلومتر رسیده است.
ریاضتی، پیشرفت کلی طرح فاضلاب تهران را تاکنون حدود 45 درصد عنوان کرد و افزود: درسال گذشته با نصب بیش از 63 هزار انشعاب فاضلاب حدود نیمی از جمعیت کنونی شهر تهران تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار گرفته‌اند و تلاش بر این است شاخص برخورداری را تا پایان سال 92 به حد مطلوبی ارتقا دهیم.
وی در پایان از تمرکز عملیات اجرایی فاضلاب طی امسال در مناطق مرکز و غرب تهران خبر داد و افزود: در حال حاضر تامین اعتبار لازم برای احداث شبکه بخش مرکزی، تونل و تصفیه خانه غرب تهران از طریق بانک توسعه اسلامی و منابع داخلی انجام شده و  بیشتر عملیات اجرا در سال جاری بر این مناطق خواهد بود.
انتهای پیام/ک  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها