امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21779
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 116
هادی ابوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به فعالیت‌های کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور، اظهارداشت: در حال ...

هادی ابوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به فعالیت‌های کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور، اظهارداشت: در حال حاضر با تشکیل کارگروهی برای حمایت از دولت یازدهم قرار است پیشنهادات برای انتخاب وزیر جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی به منتخب دولت ارائه شود.

سخنگوی کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از ادغام سه وزارتخانه تشکیل شده است، گفت: این وزارتخانه با توجه به اینکه سازمان‌ها و زیرمجموعه‌های مختلفی دارد به عنوان یک مجموعه عریض و طویل نیاز به فردی با تجربه و کارآمد دارد تا بتواند به صورت منسجم و یکپارچه آن را اداره کند.

این فعال کارگری تاکید کرد: داشتن تعهد، تخصص لازم و مدیریتی قوی از الزامات وزیر جدید این وزارتخانه است.

وی گفت: در حال حاضر گزینه‌های متعددی وجود دارد اما تلاش می کنیم تا بهترین فرد را برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه به دولت منتخب پیشنهاد کنیم.

سخنگوی کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه ابعاد برنامه‌های این وزارتخانه اجتماعی است، تصریح کرد: جامعه کارگری که بیشترین قشر جامعه را تشکیل می‌دهند با این وزارتخانه در ارتباط بوده و به نظر می‌رسد باید برنامه‌های اقتصادی با دقت دنبال شود تا بتوان اثر آن را در بخش‌های اجتماعی و اقتصادی مرتبط با این بخش مشاهده کرد.

وی تاکید کرد: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دولت منتخب باید فراجناحی و فارغ از مسائل حزبی و گروهی انتخاب شود تا بتواند با برنامه ریزی دقیق و شفاف در مسیر اهداف ترسیم شده گام بردارد.

این فعال کارگری در خصوص افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران اظهار داشت: کارفرمایان با این موضوع مخالف هستند اما وزیر نیز قول مساعد برای این موضوع داده است.

به گفته ابوی، ضمانت اجرایی پرداخت افزایش حق مسکن، در صورت تصویب وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خواهد بود و اینکه این موضوع قانون و لازم اجرا برای همه است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها