امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21782
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در این نمایشگاه که در محل سالن انتظار اصلی مجموعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در این نمایشگاه که در محل سالن انتظار اصلی مجموعه برگزار می‌شود به مناسبت گذشت 40 سال از قدمت تئاتر شهر، 40 پوستر از نمایش‌هایی که در این مجموعه به روی صحنه رفته در معرض دید تماشاگران قرار خواهد گرفت.

در نمایشگاه «قاب‌های چهل ساله» از سال 1351 تا 1390 شمسی از هر سال یک پوستر نمایشی حضور دارد که این آثار توسط ابراهیم حسینی (مدیر هنری نمایشگاه) و با مشاوره اساتیدی چون ابراهیم حقیقی و قباد شیوا انتخاب شده است.

در بخش دیگر نمایشگاه نیز تعداد بیشتری از پوستر نمایش‌های 40 سال گذشته تئاتر شهر به صورت «فتو کلیپ» در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در نمایشگاه «قاب‌های چهل ساله» که با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار می‌شود،‌ آثاری از اساتید هنر گرافیک همچون مرحوم مرتضی ممیز، صادق بریرانی، قباد شیوا ابراهیم حقیقی، فریدون آو،  ابراهیم اثباتی، فرزاد ادیبی در کنار آثار هنرمندانی چون مرحوم رامین سلیمان‌پور، امیر اسمی، فرهاد فزونی، یحیی پاکدل، مرتضی اتابکی، مجید کاشانی و... حضور دارد.

نمایشگاه «قاب‌های چهل ساله» روز شنبه 22 تیرماه با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی و هنرمندان هنرهای نمایشی و هنرهای تجسمی ساعت 19:30 در محل سالن انتظار اصلی مجموعه تئاتر شهر افتتاح خواهد شد. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها