امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21791
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پایان معاملات بورس اوراق بهادار، شاخص همانند روزهای گذشته رکورد جدیدی در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پایان معاملات بورس اوراق بهادار، شاخص همانند روزهای گذشته رکورد جدیدی در تاریخ معاملاتی خود به ثبت رساند و ارزش روز بازار نیز به بیش از 258 هزار میلیارد تومان رسید.

بر این اساس، امروز نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت اصفهان با توجه به ارائه اطلاعات با اهمیت متوقف شد و در این میان نماد معاملاتی داروسازی دکتر عبیدی پس از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیئت مدیره با محدودیت نوسان قیمت بازگشایی شد.

بر اساس این گزارش بیشترین تأثیر بر شاخص را صنایع پتروشیمی خلیج فارس با 186 واحد، فولاد خوزستان با 111 واحد، مخابرات ایران با 83 واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان با 63 واحد، سرمایه‌گذاری غدیر با 54 واحد گذاشتند.

همچنین بانک ملت و فولاد مبارکه اصفهان هر کدام به ترتیب با 44 و 40 واحد منفی در روند شاخص کل تأثیرگذار بودند.

امروز سیمان شاهرود، فولاد خوزستان، لیزینگ رایان سایپا، سرمایه‌گذاری صنعت و معدن، قند اصفهان، قشهد و سیمان قائم بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند.

به گزارش فارس پاکسان که روز گذشته با 340 درصد رشد بازگشایی شد، امروز با کاهش قیمت مواجه شد همچنین بانک پارسیان و بانک تجارت و بانک ملت همگی با کاهش قیمت مواجه شدند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها