امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21799
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 106
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی شرکت ساختمان و تأسیسات راه‌آهن، این شرکت به عنوان یک شرکت چند  وجهی در ارائه خدمات زیرسازی و ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی شرکت ساختمان و تأسیسات راه‌آهن، این شرکت به عنوان یک شرکت چند  وجهی در ارائه خدمات زیرسازی و روسازی خطوط ریلی، تولید بالاست و حمل و نقل ریلی و همچنین تعمیر و نگهداری ساختمان و تاسیسات راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران مشغول فعالیت است.

‌این شرکت تولید کننده عمده سنگ بالاست مورد نیاز خطوط ریلی است ضمن آنکه تعمیر و نگهداری عمده ساختمان‌ها و تاسیسات راه ‌آهن را بر عهده دارد و  از شرکت‌های فعال در عرصه زیر‌سازی، روسازی و ابنیه فنی راه‌آهن است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت روز شنبه پانزدهم تیر ماه 1392 با حضور ‌نمایندگان صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی و اعضای هیأت مدیره آن شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارش فعالیت‌ مجموعه توسط ابراهیم یاسری، مدیر عامل شرکت ساختمان و تأسیسات راه‌‌آهن، قرائت شد و گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت به استماع حاضران رسید‌.

در ادامه مجمع صورت‌های مالی، ترازنامه و صورت حساب سود و زیان برای سال مالی منتهی به 29/12/1391 و تقسیم 90٪ سود خالص سال مالی به تصویب اعضاء رسید‌.

همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس قانونی برای مدت یکسال تعیین شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها