امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2183
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، صادق واعظ‌زاده که از سوی گروهی از شخصیت‌های سیاسی، دانشمندان و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، صادق واعظ‌زاده که از سوی گروهی از شخصیت‌های سیاسی، دانشمندان و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان به عنوان نامزد یازدهمین دوره انتخاب ریاست‌جمهوری اسلامی ایران معرفی شده، در هفته جاری ضمن بازدید از شرکت‌های تولیدی و مؤسسات دانش‌بنیان، با مدیران و اعضای این شرکت‌ها به گفت‌وگو خواهد نشست.

رئیس مرکز الگوی اسلامی -ایرانی پیشرفت در این بازدیدها، چگونگی ایفای نقش پررنگ‌تر این شرکت‌ها در اقتصاد دانش‌بنیان، ایجاد اشتغال پایدار فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و نقش آن‌ها در کنترل تورم را مورد بررسی قرار خواهد داد.

واعظ‌زاده که از بنیانگذاران و حامیان اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان به شمار می‌رود، در نشست با مدیران این شرکت‌ها، در زمینه مشکلات تولید، افزایش قیمت محصولات در اثر تورم، نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در اقتصاد مقاومتی و تبدیل علم به ثروت با آنها سخن خواهد گفت.

سالارآملی: امید داریم تا جامعه علم و فناوری کشور نقش تاریخی خود را در این انتخابات ایفا کند

سالارآملی در گفت‌وگویی درباره دعوت تعدادی از شخصیت‌های علمی و اجرایی کشور از واعظ‌زاده برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: تحلیل ما این است که جامعه علم و فناوری موفق‌ترین عملکرد را در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی داشته است و این الگو می‌تواند به بخش‌های دیگر و اداره کلان مملکت تسرّی یابد؛ از این رو از بهار سال گذشته گروه‌هایی از دانشمندان و مدیران ارشد و جوانان کشور با توجه به سوابق علمی مدیریتی و جایگاه کنونی در شورایعالی انفلاب فرهنگی و مجمع تشخیص مصلحت نظام از واعظ‌زاده برای نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم دعوت کرده و وی آن را موکول به بررسی همه‌جانبه کرد، زیرا فکر می‌کرد مسئولیتی که در مدیریت طراحی الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت کشور بر عهده دارد، از جهتی مهم‌تر و ماندگارتر از مدیریت اجرایی کشور است. همچنین تعدد نامزدها احساس خوبی را برای حضور در صحنه رقابت به او نمی‌داد.

وی که از امضاکنندگان دعوت از واعظ‌زاده برای حضور در رقابت انتخاباتی است با تأکید بر اینکه جامعه علم و فناوری کشور متشکل از افرادی مسلمان، فرهیخته، سالم و دارای برنامه هستند؛ اضافه کرد: اکنون که شماری از برجسته‌ترین چهره‌های علمی و فناوری و بعضی وزرا و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان این تقاضا را مطرح و بعضاً آن را علنی کرده‌اند. وی موضوع نامزدی را مورد نظر قرار داده و مشورت‌های لازم را به طور جدی انجام داده است و امید داریم قبل از موعد ثبت‌نام نامزدهای ریاست‌جمهوری تصمیم نهایی خود را اعلام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها