امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21846
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، امروز با حضور رئیس سازمان سینمایی و فرهاد توحیدی برای رفع مشکل سه صنف که  به صورت دو گروه مجزا  شده‌اند و بخشی از ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، امروز با حضور رئیس سازمان سینمایی و فرهاد توحیدی برای رفع مشکل سه صنف که  به صورت دو گروه مجزا  شده‌اند و بخشی از آن قانونی شدند، جلسه‌ای تشکیل شد.

در این جلسه صحبت‌هایی درباره رفع مشکل سه صنف انجام شد. در این جلسه  سید ضیاء هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان نیز حضور داشت.

بنابراین گزارش طبق نامه‌ای که رئیس سازمان سینمایی روز گذشته منتشر کرد در بند سه این نامه آمده است : «از بین صنوف چهارده گانه ای که فرآیند های قانونی را طی کرده اند لازم است سه صنف کانون فیلمنامه نویسان، دستیاران فیلمبرداران و گروه تهیه کنندگی فیلم ظرف پنج روز با فراخوان عمومی مجمع عمومی و انتخابات جدید برگزار نمایند. در صورتی که تعداد افراد شرکت کننده در این مجمع به حد نصاب نرسد، شورای مرکزی فعلی که قبلاً طی مراحل قانونی ثبت شده اند همچون دیگر صنوف قانونی نمایندگان واقعی و قانونی آن صنف تلقی خواهند شد.»

بنا برپیگیری های خبرنگار سینمایی فارس در این جلسه درباره بازگشایی خانه سینما نیز صحبت‌هایی شد.

رئیس جمهور تاکید بر حل اختلافات و بازگشایی خانه سینما  در دروه دولت دهم دارد که سازمان سینمایی نیز تلاش می‌کند تا شرایطی را فراهم کند و خانه سینما با حضور اکثر صنوف بازگشایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها