امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21852
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 173
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، صدها نفر از هواداران مرسی خود را به مقر گارد ریاست جمهوری، مسجد رابعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، صدها نفر از هواداران مرسی خود را به مقر گارد ریاست جمهوری، مسجد رابعه العدویه در شهر نصر واقع در شمال قاهره و میدان «نهضة مصر» در جنوب قاهره رسانده‌اند تا در تظاهرات حمایت از مرسی که گروه‌های اسلامی و اخوان‌المسلمین برای آن فراخوان داده‌اند، شرکت کنند.

بر اساس این گزارش هزاران نفر از حامیان مرسی از روز جمعه گذشته در میادین شهر تجمع می‌کنند تا بر مشروعیت مرسی به عنوان رئیس جمهور منتخب مصر تاکید نمایند.

از سوی دیگر جنبش تمرد اعلام کرد که دولت آمریکا به اخوان‌المسلمین برای آغاز نبرد احیای قدرت، چراغ سبز نشان داده است.

این در حالی است که پنتاگون اعلام کرد که طی دو روز گذشته «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا 3 بار با «عبدالفتاح السیسی» همتای مصری خود تلفنی گفت‌وگو و بر روی کار آمدن دولت مدنی در مصر تاکید کرد.

امروز همچنین مخالفان مرسی تصمیم دارند با برگزاری تظاهرات در مقابل سفارت آمریکا در قاهره، دخالت‌های واشنگتن در امور داخلی مصر را محکوم کرده و این پیام را به آمریکا بدهند که دست از حمایت اخوان‌المسلمین بردارد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار