امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21859
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اشارة»، سازمان بین‌المللی مهاجرت اعلام کرد که دولت یمن از این سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اشارة»، سازمان بین‌المللی مهاجرت اعلام کرد که دولت یمن از این سازمان درخواست کمک کرده است. زیرا 200 هزار یمنی به طور غیرقانونی در عربستان زندگی می‌کردند و این کشور طی سه ماه  گذشته، این افراد را به یمن بازگردانده است.

در بیانیه سازمان مهاجرت آمده است که مقامات یمنی از این سازمان خواسته تا برای این افراد پناهگاه‌هایی در نظر گرفته شود آب مورد نیاز آنها نیز تامین شود. حفاری چاه برای این افراد و مهیا کردن تانکرهایی برای انتقال این آب و مواد اساسی دیگر نظیر غذا و مواد مورد نیاز برای نظافت‌های شخصی از دیگر درخواست‌های صنعا از سازمان بین‌المللی مهاجرت بود.

بر اساس این گزارش، صنعا همچنین از سازمان مهاجرت خواست تا دایره استفاده از خدمات این سازمان در شهر «حرض» را که برای مهاجران غیرقانونی دولت‌های آفریقایی است، بیشتر کند. این افراد به امید نفوذ به عربستان و یافتن کار در این کشور به شهر مذکور می‌آیند اما صنعا می‌خواهد که به آواره‌های یمنی که از عربستان اخراج شده‌اند نیز توجه ویژه شود.

در بیانیه این سازمان آمده است، به دلیل اقدام عربستان در ساخت یک دیوار در مرزهای مشترکش با یمن و اجرای سیاست‌های جدید ریاض علیه افرادی که به طور غیرقانونی در عربستان کار می‌کردند، 25 هزار مهاجر غیرقانونی در شهر حرض در شرایط بسیار اسف‌باری بدون آب و غذا و خدمات بهداشتی زندگی می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار