امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2186
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 319
به گزارش فارس به نقل از فریپ، این خودرو که هم‌اکنون مدل مفهومی آن ساخته شده است با منبع انرژی دوگانه فعالیت می‌کند و برای آن شارژر بی‌سیم در نظر ...

به گزارش فارس به نقل از فریپ، این خودرو که هم‌اکنون مدل مفهومی آن ساخته شده است با منبع انرژی دوگانه فعالیت می‌کند و برای آن شارژر بی‌سیم در نظر گرفته شده است.

این خودرو در اصل قادر است با استفاده از نیروی الکتریسیته حرکت کند و برای تامین این نیرو از شارژر بی‌سیم استفاده می‌کند. البته شرکت GM هنوز به طور دقیق توضیح نداده است که این اتومبیل با هر بار شارژ چه میزان حرکت می‌کند.

مدل جدید خودروی Riviera محصولی از زیرمجموعه Buick محسوب می‌شود که شرکت GM بین سال‌های 1963 تا 1999 آن را به فروش می‌رساند و هم‌اکنون قرار است مشخص شود که مدل آتی Buick چگونه می‌تواند بر بازار چین اثر بگذارد.

لازم به ذکر است که مرکز Pan Asia Technical Automotive وابسته به شعبه GM در کشور چین مدیریت طراحی و توسعه این مدل مفهومی را برعهده داشته است.

"یه یونگمینگ"(Ye Yongming) مدیر شعبه جنرال موتورز درشانگهای در این خصوص توضیح داد: «با این مدل مفهومی از خودروی Riviera ما می‌توانیم شاهد توسعه جهانی خودروها در آینده باشیم».

شرکت جنرال موتورز هنوز اعلام نکرده است که مدل نهایی این محصول را برای فروش وارد بازار می کند یا خیر. شرکت‌های خودروسازی معمولا مدل‌های مفهومی از محصولات خود را در مجامع عمومی معرفی می‌کنند تا عکس‌العمل مردم در مقابل طراحی‌ و فناوری‌های جدید را مشاهده کنند.
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها