امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21864
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۴
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصریون، برخی منابع جماعت اخوان‌المسلمین آزادی کتاتنی و بیومی را که چهارشنبه شب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصریون، برخی منابع جماعت اخوان‌المسلمین آزادی کتاتنی و بیومی را که چهارشنبه شب گذشته به اتهام تحریک برای قتل تظاهرات‌کنندگان دستگیر شده بودند، تائید کرد.

«مراد علی» مشاور رسانه‌ای حزب آزادی و عدالت نیز گفت که اخوان‌المسلمین هر گونه مذاکره با السیسی را به بازگشت مرسی به قدرت منوط کرده است.

وی افزود: هدف مردم که در میادین به نشانه حمایت از مرسی و مخالفت با کودتای نظامی علیه وی تجمع کرده بودند، این است که مرسی بر اساس قانون اساسی به قدرت بازگردد و همه تصمیمات و اقدامات غیرقانونی که شورای نظامی اعلام کرد، لغو شود.

وی همچنین تاکید کرد که باید عمل به قانون اساسی که ملت آن را به رسمیت شناخته است و نیز گفت‌وگو برای اجرای اصلاحات در این قانون اساسی با توافق گروه‌های سیاسی آغاز شده و مسئولان اقدامات سرکوبگرانه و عاملان قتل تظاهرات‌کنندگان محاکمه شوند و پس از بازگشت مرسی ظرف مدت دو ماه انتخابات پارلمانی برگزار شود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها