امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21878
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید شیرینی در حاشیه جلسه دانش‌افزایی مدیران، سرپرستان و مربیان لیگ برتر گفت: پرسپولیس از 8 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید شیرینی در حاشیه جلسه دانش‌افزایی مدیران، سرپرستان و مربیان لیگ برتر گفت: پرسپولیس از 8 خرداد کار خود را آغاز کرده و حیف است که تیم وقتی اینقدر با برنامه بوده است کارش دچار مشکل شود. امیدوارم همه کمک کنند تا شرایط پرسپولیس بهبود یابد.

وی در مورد مسائل مدیریتی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در مورد این مسائل کنکاش نمی‌کنم و همه می‌دانند مطرح شدن این حرف‌ها در این مقطع به ضرر پرسپولیس است. بعد از سال‌ها کارمان را در فصل نقل و انتقالات زود آغاز کردیم و به موقع کادر فنی انتخاب کردیم. حیف است در این شرایط برای تیم مشکل درست کنیم و باید کاری کنیم که پرسپولیس به موفقیت برسد.

سرپرست پرسپولیس در مورد صحبت‌هایی که علی فتح‌الله‌زاده علیه این باشگاه انجام می‌دهد، عنوان کرد: خوب نیست فتح‌الله‌زاده به این حرف‌ها وارد شود و اصلاً اینگونه اتفاقات جالب نیست. این حرف‌ها به نوعی آب در هاون کوبیدن است و فایده‌ای ندارد. سال قبل نیز با مطرح کردن برخی مسائل می‌خواستند پرسپولیس را به حاشیه ببرند. حرف‌های کنونی بی‌هدف نیست و قدیمی شده است. مطرح شدن این حرف‌ها لباس پینه‌دوزی شده است و بسیار قدیمی است. پرسپولیس خودش به حاشیه می‌رود و دیگر لازم نیست تیم را به حاشیه ببرند.

شیرینی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، در مورد اینکه آنها اعلام کردند پرسپولیس چطور قاسم دهنوی را می‌خواهد در حالیکه این بازیکن می‌خواست صحبت‌های تلفنی سرپرست این تیم را منتشر کند، عنوان کرد: حرف برای گفتن زیاد است و متأسفانه خوب نیست که چنین مسائلی بیان شود. ما نمی‌خواهیم مثل برخی دوستان رفتار کنیم. مسائل و موضوعاتی را می‌دانیم که اگر بخواهیم بگوییم برای بقیه بد می‌شود اما این کار را انجام نمی‌دهیم.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها