امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21880
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دومین عصرانه ادبی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عصر امروز با پاسداشت و تجلیل از «نصرت الله محمودزاده» ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دومین عصرانه ادبی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عصر امروز با پاسداشت و تجلیل از «نصرت الله محمودزاده» نویسنده انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این عصرانه ادبی که جهانگیر خسروشاهی، محمد حسنی، سردار محمدباقر نیکخواه، رحیم زریان، حمید داوودآبادی و برخی دیگر از چهره‌‌های ادبی و رسانه‌ای کشور حضور داشتند «نصرت الله محمودزاده»در سخنانی گفت: یکی از دلایلی شکست آدم‌های موفق این است که در موفقیت‌ها می‌مانند.

وی افزود: من آینده‌ای را می‌بینیم که باید خیلی برای آن کار کرد اما وقت نداریم؛ من برای نویسندگی به جنگ نرفتم بلکه جنگ مرا نویسنده کرد.

بنابر این گزارش در این مراسم علاوه بر «نصرت الله محمودزاده» جهانگیر خسروشاهی، محمد حسنی، سردار محمدباقر نیکخواه، رحیم زریان، حمید داوودآبادی و همچنین سیدنظام‌الدین موسوی سخنرانی کردند و بخش‌های از شخصیت «نصرت الله محمودزاده» و آثار ادبی او را معرفی کردند.

همچنین در این مراسم گروه سرود شهید فرجی با اجرای دو سرود، فضای متفاوتی را به عصرانه ادبی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بخشیدند.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار