امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2189
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمدعلی اسفنانی نماینده فریدن، فریدو‌شهر و شادگان و سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس، امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمدعلی اسفنانی نماینده فریدن، فریدو‌شهر و شادگان و سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس، امروز (دوشنبه) با «گئورگی جانج گاوا» سفیر گرجستان در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در ابتدای این دیدار با اشاره به روابط خوب میان دو کشور ایران و گرجستان از رشد و توسعه مناسبات در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی فیمابین استقبال کرد.

اسفنانی اظهار داشت: همکاری‌های پارلمانی نقش مهمی در توسعه و گسترش روابط دو کشور داشته و مجلس شورای اسلامی همواره از توسعه مناسبات دوستانه میان دو کشور حمایت می‌کند.

نماینده فریدن و فریدون‌شهر در مجلس با استقبال از برقراری ارتباطات فرهنگی میان شهرهای دو کشور، گفت: توسعه مراودات فرهنگی میان دو ملت ایران و گرجستان موجب آشنایی هر چه بیشتر از ظرفیت‌های یکدیگر خواهد شد.

در این دیدار، همچنین «گئورگی جانج گاوا» سفیر گرجستان در تهران با ابراز خرسندی از روند رو به رشد همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در کشور، تصریح کرد: باید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در دو کشور برای ارتقای سطح مناسبات فیمابین استفاده کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها