امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21914
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، سرتیپ طارق حسن الحسن گفت که یکی از نیروهای امنیتی شنبه شب "در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، سرتیپ طارق حسن الحسن گفت که یکی از نیروهای امنیتی شنبه شب "در یک اقدام تروریستی براثر انفجار یک بمب دست ساز در منطقه ستره وادیان" کشته شد.

وی افزود: "نیروهای امنیتی با گروه‌های تروریستی که به یک مرکز پلیس منطقه ستره حمله کرده بودند، مقابله کردند و تروریست ها در جریان اقدام نیروهای امنیتی تامین امنیت برای بازگرداندن اوضاع به روال عادی و محافظت از شهروندان و دارایی های عمومی و خصوصی، یک بمب دست ساز را منفجر کردند که باعث کشته شدن یک نیروی پلیس به نام یاسر ذیب و زخمی شدن دو نفر دیگر شد و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.

وزارت کشور بحرین نیز امروز یکشنبه در صفحه خود در یکی از پایگاههای اجتماعی در اینترنت اعلام کرد که در حمله صورت گرفته به یک گشتی امنیتی با استفاده از شیشه‌های کوکتل مولوتف در منطقه الجنبیه سه نیروهای امنیتی زخمی شدند و این گشتی آتش گرفت.

ناظران معتقدند که رژیم بحرین با پرونده سازی و انتشار مکرر حملات به نیروهای امنیتی و پلیس درصدد امنیتی کردن بیشتر فضای حاکم بر این کشور به منظور بهانه تراشی برای سرکوب بیشتر و راحت‌تر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است که از فوریه سال 2011 میلادی آغاز شده است.

مردم خواهان دستیابی به آزادی و دموکراسی و برقراری عدالت و روی کار آمدن حکومتی منتخب هستند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار