امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21919
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قاهره، اعتراض حزب سلفی النور به تعیین محمد البرادعی به نخست وزیری دولت موقت موجب شد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قاهره، اعتراض حزب سلفی النور به تعیین محمد البرادعی به نخست وزیری دولت موقت موجب شد نهاد ریاست جمهوری از این گزینه منصرف شوند.

أحمد المسلمانی، مشاور رئیس جمهور مصر خبر تعیین البرادعی و یا هر شخص دیگری را به نخست وزیری مصر تکذیب و اعلام کرد که رایزنی ها برای انتخاب نخست وزیر جدید همچنان ادامه دارد و مشورت با جوانان اخوان المسلمین در خصوص کنترل بحران کنونی نیز در جریان است.

اعتراض حزب النور نهاد ریاست جمهوری را از نخست وزیری البرادعی منصرف کرد

یک منبع از حزب الدستور نیز تاکید کرد که البرادعی عملا به عنوان نخست وزیر انتخاب شده بود اما اعتراض حزب النور موجب انصراف نهاد ریاست جمهوری و نیروهای مسلح شد تا از دسته بندی بین گروههای شرکت کننده در گفت وگوها جلوگیری شده و به این ترتیب این اطمینان داده شود که نخست وزیر آینده باید مورد توافق همه گروهها باشد و در نتیجه وحدت مصری ها حفظ شده و اهداف انقلاب تحقق یابد.

در این میان جبهه نجات ملی مصر و حزب مصری های آزاد از انتخاب البرادعی به نخست وزیری استقبال و تاکید کردند که انتخاب وی بجا بوده و در راستای احقاق حقوق و نیز جبران توهینی است که وی بدلیل مواضع صحیح در این مدت متحمل شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها