امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21930
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۸
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک جنگنده اف 16 صهیونیستی امروز به علت نقص فنی در دریای مدیترانه سقوط کرد. این موضوع را سخنگوی ارتش ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک جنگنده اف 16 صهیونیستی امروز به علت نقص فنی در دریای مدیترانه سقوط کرد. این موضوع را سخنگوی ارتش اسرائیل خبر داده و تاکید کرد که البته کادر پروازی این هواپیما از این صحنه جان به در برده‌اند.

سخنگوی ارتش اسرائیل به خبرگزاری فرانسه گفت که این سقوط به علت از کار افتادن موتور جنگنده بوده است. گزارش‌های رسانه‌ای حاکی است که این سقوط در نزدیکی سواحل غزه روی داده است.

این مقام نظامی صهیونیست افزود که خلبان و معاون وی از جنگنده بیرون پریده و به بیمارستان منتقل شدند، وی حال عمومی این دو را خوب توصیف کرد.

بر اساس این گزارش امیر ایشل فرمانده نیروی هوایی اسرائیل به تمامی خلبانان جنگنده‌های اف 16 و اف 15 دستور داده تا مشخص شدن نتیجه تحقیقات در مورد علت سقوط این جنگده، به پرواز در نیایند.

در سال 2010 نیز دو نفر از کادر خلبانی اسرائیل در سقوط جنگنده اف 16 در جریان مأموریت آموزشی در جنوب سرزمین‌های اشغالی کشته شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها