امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21945
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رام الله، همسر عبدالله البرغوثی، اسیر فلسطینی که تابعیت اردنی دارد با تاکید بر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رام الله، همسر عبدالله البرغوثی، اسیر فلسطینی که تابعیت اردنی دارد با تاکید بر وضعیت بسیار وخیم او گفت: در اثر نارسایی خونی به مغز همسرش، وی با خطر جدی روبه رو شده است.

همسر البرغوثی همچنین گفت که همسرش در اثر نقص خون رسانی به مغز، روزانه 17 ساعت بی هوش می شود و اکنون وضعیت جسمی او بسیار بد است تا جایی که به طور مداوم سرگیجه داشته و بخشی از کبد او نیز از کار افتاده است.

وی افزود: ضربان قلب البرغوثی به 40 ضربه در دقیقه رسیده و وزن او نیز بسیار کم شده است.

همسر این اسیر اردنی به نقل از ایاد البیادسه وکیل همسرش گفت که دست چپ او در اثر خشک شدن رگ ها و التهابات داخلی از ناحیه مچ تا بالا به شدت ورم کرده است تا جایی که مدیریت بیمارستان به ناچار متخصصان پوست را به بالین او آورده و او را تحت مداوا قرار داده اند.

وی یادآور شد که مسئولان اشغالگر اسرائیل همسرش را در بیمارستان العفوله بازداشت کرده اند و دست راست او را با زنجیرهای آهنی به تخت بسته اند.

عبد الله البرغوثی پیش از این با ارسال نامه ای به وکیل خود نوشته بود: «ادامه ضعف و ناتوانی جسمی من هرگز به معنی ضعف اراده و ایمان کاملم  به خداوند نخواهد بود بلکه اگر تک تک اعضای بدنم را از دست بدهم هرگز از راهی که آغاز کرده ام  بازنخواهم گشت مگر اینکه آزاد و رها به اردن بازگشته و یا در زندان کشور خود به اسارت در آیم.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها