امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21950
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 61
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه امسال نیز طبق سنوات گذشته کمیته امداد امام خمینی (ره) برنامه‌های متنوعی را در ایام ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه امسال نیز طبق سنوات گذشته کمیته امداد امام خمینی (ره) برنامه‌های متنوعی را در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد کرد، اظهار داشت: بخشی از این برنامه‌ها در حوزه مددجویی و بخش دیگری نیز در حوزه مشارکت‌های مردمی و کمک خیرین برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: سال گذشته و در ایام ماه مبارک رمضان مجموعه امداد توانست میزان کمک‌های مردمی خود را افزایش دهد و این رقم به 200 میلیارد تومان رسید.

ستاری بیان داشت: امسال نیز بنا داریم با استفاده از ظرفیت‌های موجود و حمایت خیرین سقف کمک‌های خود را افزایش دهیم و پیش‌بینی می‌شود در ایام ماه مبارک رمضان امسال میزان کمک‌ها به 500 میلیارد تومان برسد.

معاون مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: پوشش کودکان دچار تغذیه زیر 6 سال و همچنین حمایت از نیازمندان و مددجویان و همچنین زنان بی‌سرپرست و بیماران صعب‌العلاج و سرطانی از برنامه‌های امسال کمیته امداد و ایام ماه رمضان است.

ستاری خاطر نشان کرد: امسال نیز جشن رمضان در سراسر کشور برگزار شد و خانواده‌ها می‌توانند با حضور در این مراسم‌ها کمک‌های خود را به نیازمندان و مددجویان اهداء کنند.

وی افزود: جشن رمضان امسال در تهران در منطقه سوهانک برگزار خواهد شد و طبق سنوات گذشته این برنامه با همکاری صدا و سیما (شبکه 5) برگزار می‌شود.

ستاری ادامه داد: خیرین می‌توانند از طریق شماره‌حساب 3333 بانک ملی شعبه پیام انقلاب کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان اهداء کنند ضمن اینکه خانواده‌ها می‌توانند از طرق مختلف از جمله ATM‌ها و همچنین پروتال امداد کمک‌های خود را در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها