امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2196
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 194
به گزارش ‌باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، فعال‌ترین گمرکات کشور در امر واردات در سال گذشته به ترتیب گمرک شهیدرجایی، بندر ...

به گزارش ‌باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، فعال‌ترین گمرکات کشور در امر واردات در سال گذشته به ترتیب گمرک شهیدرجایی، بندر امام خمینی و گمرک تهران بوده‌اند.

بر اساس آمار دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در این مدت گمرک شهیدرجایی با ترخیص 10 میلیون و 966 هزار تن کالا به ارزش 18 میلیارد و 844 میلیون دلار رتبه نخست را به خود اختصاص داد و پس از آن گمرکات بندر امام خمینی(ره)، تهران، فرودگاه امام خمینی(ره) و بوشهر به ترتیب با 9 میلیارد و 571 میلیون دلار، 4 میلیارد و 970 میلیون دلار، 4 میلیارد و 968 میلیون دلار و 2 میلیارد و 674 میلیون دلار در رده‌های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

این گزارش می‌افزاید: 5 گمرک دیگر که در امر واردات فعال بوده‌اند به ترتیب گمرک بندرانزلی، خرمشهر، امیرآباد، سهلان و قزوین را شامل می‌شوند.

براساس این گزارش 10 گمرک یاد شده در سال 91 در مجموع حدود 5/89 درصد از وزن و 86 درصد از ارزش کل واردات را به خود اختصاص داده‌اند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها