امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21963
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 78
ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اشتغال باید در راس برنامه‌های اقتصادی دولت یازدهم باشد، گفت: انتظار می‌رود تیم اقتصادی دولت یازدهم، با در نظر گرفتن شرایط کشور موانع تولید را برطرف کند.

وی با بیان اینکه برخی از تولیدکنندگان به دلیل عدم حمایت دولت فعالیت خود را متوقف کرده‌اند، خاطر نشان کرد: دولت نهم و دهم خدمات زیادی داشته است اما در بحث تولید اشکالاتی به دولت وارد بود که امیدواریم در دولت آتی این مشکلات برطرف شود.

فتحی پور افزود: بهترین راه برای مقابله با بیکاری، توجه به تولید است باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی نیازهای کشور را از تولید داخل برطرف کنیم.

وی بهبود وضعیت تولید را مستلزم کنترل واردات و صادرات خواند و تاکید کرد: دولت آقای روحانی باید واردات را کنترل کند؛ نباید این روند که واردات بی‌رویه موجب بی‌انگیزه شدن تولیدکنندگان شده در آینده استمرار داشته باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان از آمادگی مجلس برای کمک به دولت در جهت حل مشکلات تولید در کشور خبر داد و گفت که این آمادگی در مجلس و رئیس‌جمهور منتخب مشهود است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها