امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2198
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 258
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از بورس انرژی، شاپور محمدی مدیر عامل بورس انرژی از پذیرش هفت محصول جدید در بورس انرژی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از بورس انرژی، شاپور محمدی مدیر عامل بورس انرژی از پذیرش هفت محصول جدید در بورس انرژی خبر داد و گفت: در جلسه روز گذشته هیات پذیرش هفت محصول نفتی در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسه با پذیرش نفتای سنگین صادراتی، نفت کوره صادراتی، ایزوری‌سایکل، نفت سفید ایزو ماکس، گازوئیل ایزوماکس، گاز پروپان و گاز بوتان موافقت شد.
به گفته محمدی با پذیرش این هفت محصول در بورس انرژی تعداد شرکتهای پذیرش شده در بورس انرژی با احتساب محصولات برق، قطران و زغال سنگ به 10 شرکت رسید.
مدیر عامل بورس انرژی در مورد آخرین وضعیت تامین نقدینگی معاملات برق توسط وزارت نیرو گفت: رایزنی لازم برای تامین نقدینگی انجام شده و قرار است، به زودی نقدینگی لازم توسط وزات نیرو برای انجام معاملات برق در بورس انرژی تامین شود.
وی توضیح داد: در مرحله اول قرار است که 10 میلیارد تومان ماهانه توسط وزارت نیرو به عنوان تامین نقدینگی پرداخت شود که این میزان در ماه جاری قابل پرداخت است، البته این برای شروع کار است و این میزان قابل افزایش خواهد بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها