امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21985
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 74
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 20:30 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: ساعت 20:30 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پیکان در کیلومتر 76 جاده فرعی میربیک در استان لرستان، یک نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پیکان اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: همچنین ساعت 20:30 روز گذشته 5 وسیله نقلیه اعم از یک‌دستگاه سواری پژو پارس، یک‌دستگاه سواری پراید، یک‌دستگاه تریلی ولوو، یک‌دستگاه تریلی بنز و یکدستگاه کامیون دانگ فنگ در کیلومتر 10 جاده اسلام آباد به کرند غرب در استان کرمانشاه با هم برخورد کردند که در این تصادف 6 نفر مجروح شدند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام کردند.

سرهنگ سلبی افزود: ساعت 15:20 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه سواری تندر90 در کیلومتر 10 جاده سرچم به اردبیل، یک نفر جان خود را از دست داد و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تغییر مسیر ناگهانی از جانب راننده سواری تندر 90 اعلام کردند.

وی در خصوص حادثه دیگری گفت: ساعت 11:45 روز گذشته بر اثر تصادف بین 5 وسیله اعم از یک‌دستگاه وانت پیکان، یک‌دستگاه سواری میتسوبیشی، یک‌دستگاه سواری پژو آردی، یک‌دستگاه اتوبوس بنز و یک‌دستگاه سواری مزدا در کیلومتر 38 جاده اصفهان به زرین شهر در استان اصفهان، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده وانت پیکان اعلام کردند.

معاون عملیات پلیس راه افزود: با بررسی تصادفات روز گذشته، مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 30.5 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 31 درصد، انحراف به چپ 11.8 درصد، عدم رعایت حق تقدم 9.1 درصد و خستگی و خواب آلودگی 5.3 درصد بوده است، همچنین 51 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 6 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها