امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21999
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 112
«حسن نجاریان» قائم مقام بنیاد فارابی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اولویت ساخت فیلم‌ و ارایه بودجه به بنیاد سینمایی فارابی گفت: با توجه ...

«حسن نجاریان» قائم مقام بنیاد فارابی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اولویت ساخت فیلم‌ و ارایه بودجه به بنیاد سینمایی فارابی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور هنوز بودجه بنیاد سینمایی فارابی ارایه نشده است به محض ارایه بودجه برخی از تولیدات در اولویت ساخت قراردارند.

وی درباره تولید فیلم‌های کودک و نوجوان با توجه به نزدیک شدن به برگزاری جشنواره کودک گفت: جشنواره فیلم کودک و نوجوان با توجه به تولیداتی که از سال گذشته داریم امسال با تلاش همکاران به خوبی برگزار خواهد شد و فیلم‌های خوبی ظرف سال گذشته  در حوزه کودک و نوجوان تولید شده  که برای برگزاری جشنواره مشکلی وجود ندارد با فیلم‌های موجود که تعدادش هم کم نیست تلاش می‌کنیم جشنواره کودک را برگزار کنیم

نجاریان در ادامه گفت: اگر بودجه  در زمان مناسب به ما ارایه شود تولید در حوزه کودک و نوجوان نیز خواهیم داشت، تعدادی از فیلم‌ها مصوبه تولید دارند که با ارایه بودجه در اولویت تولید قرار خواهند گرفت .

وی درباره اولویت تولید فیلم‌های فاخر در سال 92 در بنیاد فارابی گفت: پروژه «قطار زمستانی» در آثار فاخر در اولویت ساخت  قراردارد. متاسفانه لهستان نیز با مشکل بودجه مواجه است اگر بودجه فارابی ارایه شود، بدون حمایت و مشارکت لهستان فیلم را تولید خواهیم کرد البته  شکل  و شیوه اجرایی  کار متفاوت خواهد بود. در ساخت فیلم باید با نگاه دیگری کار را تولید کنیم.

وی در خاتمه افزود: با خسرو سینایی نیز در این باره  مذاکره کردیم  و فیلم را با هزینه محدود و شکل جدید تولید خواهیم کرد در شرایط  فعلی با ارایه بودجه با هزینه محدود و  برنامه‌ریزی دقیق کار را تولید می‌کنیم.

بنابراین گزارش، فیلم «قطار زمستانی» مشترکا توسط ایران و لهستان تهیه شود، پیش از این قرار بود  بخش لهستان فیلم توسط آن کشور و بخش ایران توسط فارابی تهیه شود .

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها