امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 22010
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 97
حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای ...

حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای کابینه دولت آینده باید از افرادی باتجربه، نخبه و کارآمد انتخاب شوند و همانطور که آقای روحانی وعده داده باید کابینه یازدهم به دور از افراط و تفریط شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه دولت بعدی در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها از هرگونه فرصت‌سوزی جلوگیری کند افزود: اگر شعار آقای روحانی مبنی بر اعتدال در روند کاری وی محقق شود مجلس نیز تعامل لازم را برای حل مشکلات در حوزه مسائل اقتصادی و غیره با دولت خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حل مشکلات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم از جمله اشتغال و غیره باید از اولویت‌های کاری دولت آینده باشد، از سوی دیگر دولت یازدهم باید در کنار این مسائل ایجاد ثبات در بازار، جلوگیری از نوسانات قیمت ارز و نیز حفظ ارزش پول ملی را در دستور کار خود داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار